25.08.2010  |  Novinky

Double

Dva starty v Mostě jsem proměnil ve 2 vítězství.

Nejdříve jsem ve st.ch. na 3600m jezdil problémového RABBIT WELLA (video) pro trenéra Zobala. S koněm jsem si rozuměl a v cílové rovině předvedl sólo, když zadrženě zvítězil.

Potom jsem jezdil favorizovaného SILVER REGENTA (video)ve st.ch. II.kat na 3800m, kde jsem se dost nadřel, ale nakonec Silver skvěle zafinišoval a porazil stejně jako ve Velké Mostecké City Halla.

V neděli jsem jezdil ještě dvakrát v Meranu, ale tady se mi nepodařilo zvítězit. S FLASHING NUMBERS (video) jsem byl 2. v handicapovém steeplu a s ALPHOU TWO (video) jsem byl 4. ve tříletých siepách.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Big Joe