02.08.2010  |  Novinky

Big Joe

Dobří koně, dobré průběhy dostihů a dobrá forma mi pomohla ke 4 vítězstvím za tento víkend.

V sobotu jsem v Benešově měl nejdříve co dělat, abych stihnul dostihy, protože zácpa v Praze mě hodně zdržela a na dostihy jsem se dostal 50 minut před startem. Ale pak jsem to všechno zlvádnul a hned jsem si zapsal 2 třetí místa s domácím ASISTENTEM a naším GRILIASEM. V dalších dvou steeplech jsem vyhrál lehce s HARDYM od trenéra Jiřího Hurta a den jsem uzavřel vítězstvím s PERLOU od Kateřiny Berthier. Těmito vítězstvími jsem se posunul na 4.místo v šampionátu a letos bych mohl atakovat medailovou pozici.

V neděli se  v Meranu na dostihovou dráhu vrátil borec PARACCHINI (video) a v siepách na 3300m zadrženě rozdrtil všechny soupeře a bez nějakých pobídek vyhrál. Bohužel hned po dostihu hodně kulhal a obnovené zranění ho zřejmě nepustí do dalších dostihů. Před tímto koněm musím smeknout, protože se v dostihu zranil škaredě na zadní noze a v cílovce už bylo cítit, že přední noha to také nevydržela, ale stejně zadrženě zvítězil.

V dalším dostihu jsem si svezl zadek na CHARLEYEM (video), který jen kromě zaváhání v posledním oblouku lehce bez biče zvítězil, když debutoval ve st.ch. na 3550m. 

V posledním překážkovém dostihu jsem debutoval koně ALPHA TWO (video) na siepách a po nadějném nástupu v oblouku mi bohužel nevyšly poslední dva skoky a tak jsem se spokojil se třetím místem.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

šrouby