13.08.2008  |  Novinky

Zranění

Posledních 14 dní bylo, jako na kolotoči, jednou nahoře a jednou dole. V Brně jsem byl 3. s Aleidou Guevarou a hned potom jsem ošklivě spadnul s Elektem.

Skončil jsem v brněnské nemocnici, kde jsem podstoupil vyšetření a naštěstí jsem neměl nic zlomeného. Druhý den jsem vynechal Merano, protože jsem byl hodně potlučený.

Týden na to jsem třikrát jezdil v Mimoňi a dvakrát zvítězil. V neděli 10.8. v Meranu jsem obsadil dvě druhá místa (Evirano, Black Diamond), a potom jsem spadnul s favoritem Belmontem. Znovu jsem se dost namlátil, a tak jsem v úterý navštívil doktora Tomana v Plzni. Diagnóza nedopadla nejlépe, zlomená levá lopatka a zánět v mé pravé ruce se železem. Takže v pátek podstoupím operaci, kde mi odstraní železo z ruky a nějakou dobu se neobjevím v sedle. Rád bych startoval už 23.8. v Pardubicích, ale pravděpodobnost je dost malá.

Na stránce www.fotokisza.com si můžete prohlédnout můj pád z Brna.

Pád Elekt - 1a2a3a4a5a6a7a8a9a10

 

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Dragozza3