26.10.2009  |  Novinky

Zlomená lopatka

Úspěšný víkend se třemi zásahy s pondělní nelichotivou zprávou z nemocnice - zlomenina pravé lopatky.

V sobotu v Pardubicích jsem absolvoval sedm dostihů a dva z toho vyhrál (Soreppo, Centasy). Nasbíral jsem ještě tři 4. místa (Myanmar, Grilias a Sun Ray). Ve druhém dostihu odpoledne jsem se dostal do hromadného pádu čtyř koní na překážce 6b. Mým osudným se znovu stal kůň My Best Risk. Před dvěma lety jsem si po pádu z tohoto koně zlomil loket a žebra, v sobotu to odnesla pravá lopatka. To jméno mu sedí. Hned potom jsem sice vyhrál 2 dostihy, ale celý zbytek dne jsem prožíval v bolesti. V neděli jsem ještě absolvoval tři dostihy v Trevisu, kde jsem dokonce jednou vyhrál cross v sedle MARTINA PECHEURA (video) a jednou jsem byl druhý v siepách s koněm VIKAVISKIS (video). Ale měl jsem štěstí, že koně byli výborně připraveni a já jsem se do cíle spíše dovezl. V pondělí po CT vyšetření se našli 2 nebo 3 praskliny zhruba v polovině lopatky. Česká dostihová sezóna pro mě končí a nejdříve se zřejmě objevím v sedle kolem poloviny listopadu v Itálii.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie