25.03.2008  |  Novinky

Zimní příprava byla dobrá

V pondělí 24.3. jsme vyrazili s Váňou do Pisy a pozlobili jsme italské soupeře. Minule jsem skončil v bezvědomí, ale tentokrát si odvážím 2 vítězství.

Nejprve jsem vyhrál s Ilionem jeho první steeplechase, když jsme se celý dostih flákali a v cílové rovině Ilion rozbalil skvělý finiš a porazil velmi dobrého Parvatiho. Dále jsem jezdil My Best Riska v cross country, s kterým jsem skončil na pěkném druhém místě. Potom jsem jednou jezdil pro trenéra Favera oblíbeného koně Sharstara a dostih přes siepi Gr3 jsem po boji s Paulem Johnsonem vyhrál o délku. Nakonec jsem jezdil Piedmonta v hlavním dostihu dne - Gran Corsa di siepi di Pisa. V dostihu nesl největší hmotnost a odskakoval jako favorit, ale dostih nám vůbec nevyšel a docválali jsme na 5. místě. V dostihu překvapila naše kobyla Königin Arte, která doběhla s Váňou juniorem na druhém místě.

Výsledky a videa:

Ilion

My Best Risk

Sharstar

Piedmont

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Decent fellow - Merano