10.01.2010  |  Novinky

Zase druhý

V sobotu 9.1. jsem zase jezdil v Římě. Tentokrát pro trenéra Favera a dvakrát jsem se umístil na druhém místě. Spíše než dostihy to byla bahenní lázeň, ale přežil jsem.

Začal jsem siepami na totálním outsiderovi, klisně TARABARALE (video) a na posledním skoku jsem hodil na šesté pozici salto. Potom jsem jezdil klisnu GAME PLAYER (video), s kterou jsem minule spadnul na poslední siepě na nadějné třetí pozici a tentokrát jsem skončil na druhém místě. V třetích siepách jsem jezdil starého známého LIZARD KINGA (video) a po nadějném průběhu dostihu jsem skončil 2. za stájovým kolegou Sir Bahharem v sedle s Romanem.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie