06.12.2009  |  Novinky

Vítězství v Římě

V sobotu jsem se skvěle svezl v Římě. Odjezdil jsem 3 dostihy. Dostal jsem se do sedle skvělého krosaře SERGENTE GARCIA a odměnil jsem se vítězstvím.

V cross-country dostihu na 4000m jsem si opravdu svezl zadek na tomto velezkušeném koni a jsem moc rád, že mi v jeho sedle dal trenér Favero příležitost. (video)

Ve st.ch na 3450m jsem jezdil nadějného MON AMI JEAN PAUL znovu pro trenéra Favera a tady jsem si prohrál dostih, když jsem neudržel nervy na uzdě a nepočkal jsem na posledních 300m, kdy mi na rady trenéra Favera měl kůň raketově zrychlit. Před posledním obloukem jsem nechal JEAN PAULA cválat na špici a po poslední siepě mu došly síly a skončil jsem na 3. místě. (video)

Ve třetím dostihu přes siepi jsem jezdil našeho CANEYE (video), který předvedl slušný výkon, ale po dvou chybách v závěru dostihu ztratil tempo a v cíli už jsem stihl jen 4. místo.

Další dostihy v Římě se uskuteční ve středu 9.12. Chystáme se sem se dvěma koňmi, BUDAPESTEM A PRINCEM OF LEONE. Třetí rito budu mít od mého "parťáka" trenéra Favera.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie