03.02.2010  |  Novinky

Vítězný únor se nekoná

Zatím stále čekám na vítězství v tomto roce. Už 18 startů se nemůžu trefit a musím říct, že už mě to docela štve.

 

Už se moje ne-vítězná série prodloužila na 26 startů a koně podemnou se rozhodli, že nebudou vyhrávat. Jediná pozitivní věc na tom je, že jsem v plném zdraví a formě a tak se můžu o plný zásah pokusit hned na dalších dostizích v Římě.

Poslední týden jsem jezdil několik dostihů v Římě znovu pro trenéra Favera. 23. ledna jsem jezdil 3 koně a dvakrát jsem skončil 3. Zajímavý a napínavý finiš měl dostih s LIZARD KINGEM (video), kdy jsem celou cílovou rovinu bojoval o vítězství, ale bohužel Lizardovi došly síly před cílem a 73kg neunesl.

26. ledna jsem byl dvakrát nevýrazně 4. na rozbahněné římské dráze v sedle Cima del Opera a Sir Bahhare.

30.ledna se poprvé v Římě běhal Grupový dostih, st.ch. na 4200m Gr-3, kde jsem jezdil málo šancového LUXURY BABY (video). Dostih probíhal moc dobře ale asi 1200m před cílem jsem se dostal mezi dva favority a Luxury neustál doskok, takže z toho bylo velké salto, při kterém jsem sundal ještě vítěze z roku 2008 Ajvazovskyho s Johnsonem. V dalších dostizích jsem skončil 5. s krvácející GAME PLAYER a v přípravě na Gran Corsa di Siepi jsem byl třetí s GERBETTEM, když dostih vyhrál ještě nikdy v překážkách neporažený a vítěz 8 dostihů FRAMMASSONE (video), který si celé pole v sedle s Fuhrmannem doslova vychutnal.

Teď v úterý 2. února jsem letěl do Říma pouze na jeden handicapový dostih, siepi na 3200m. Byl jsem přesvědčen, že s koněm MISSILLIAC (video) a s příznivou váhou 66,5 kg nenajdu soupeře, ale bohužel mě porazili 2 koně s váhou 63 kg, a tak jsem se znovu musel spokojit s vydřeným 3. místem.

Vítězný únor se bohužel nekoná, takže v neděli 7. února mám další opravnou zkoušku na dvou koní od trenéra Favera. Držte palce.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

šrouby ze strany