20.04.2009  |  Novinky

Váňa připraven

V Trevisu se znovu ukázali naše koně z tréninku Josefa Váňi a dopadli jsme moc dobře. Ze čtyř svěřenců si vezeme 2 vítězství.

 

Nejdříve lehce zvítězil ve čtyřletém steeplu DARSSIO, potom neudělal ostudu v hl. steeplechase odpoledne GONT, který skončil po boji za Kandynskym. Bohužel v cross country, kterou jsem dvakrát vyhrál s Juventusem se nám tolik nedařilo a po pádu koně před námi jsme se nevešli do vodního skoku a LUTINA DES BORDESE jsem zadržel. Ale na konec programu vše vylepšil PERDONO, který i přes svou horší voditelnost v dostihu zvítězil prodejní siepi. Ukázalo se, že jsme moc dobře připraveni a už se těším na meránské starty.

 

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Thanks Decent