01.04.2008  |  Novinky

Těžká, ale krásná Paříž

Tak jsem se dočkal a 1.dubna jsem se postavil na start v Auteil. Nejdříve jsem startoval v sedle Pessoa ve steeplechase na 4300m. V dostihu sice skvěle skákal těžké francouzské skoky, ale tempo bylo příliš rychlé, a tak jsme bez jediného lepšího momentu v dostihu skončili na sedmém místě, 30 délek vzdáleném od vítěze.

V posledním dostihu dne jsem jezdil SHERENTA, který si vedl skvěle a v dostihu jsem byl stále blízko špice. Na konci posledního oblouku však Sherentovi začaly docházet síly a v cíli jsme skončili také na sedmém místě, 30 délek za vítězem.

Musím říct, že dostihy v Paříži jsou o kategorii víše, než jsem doposud jezdil, a tak neberu výsledky jako zklamání, ale jako výzvu se ještě lépe připravit na příští francouzský výjezd. Jinak na závodišti funguje vše perfektně a profesionálně, ve vážnici se o mě skvěle postarali a vysvětlili mi všechny zajímavosti místní dráhy. Doufám, že trenér Váňa znovu najde odvahu a brzy tam vyrazíme znovu. Je to prostě první liga překážkového sportu a já bych chtěl tu první ligu jezdit.

Zde je několik fotek z Auteil:

 

 

 

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Decent fellow