24.07.2008  |  Novinky

SVATBA

V uplynulém víkendu jsem žádný dostihový zásah nezaznamenal. Ale jeden životní zásah jsem dotáhl až do cíle. Dne 18. července 2008 jsem se oženil. Na zámku v Chyši jsem si vzal dlouholetou partnerku Lucii Böhmovou, s kterou mám už rok a půl syna Pepíčka.

Na svatbě se sešlo kolem 80 lidí, nejen z rodiny, ale také z dostihového sportu, např. Váňovci, Duškovi, Lukovci, Jan Rája, Radek Koplík, Luďa Haris s Gabčou, V. Janáček, R. Hovadová a taky kamarád od parkuráků Jarin Šíma. Myslím, že se všichni skvěle pobavili a já všem děkuji, že přišli a společně jsme udělali skvělou zábavu. Nevěstu jsem měl nádhernou a jsem moc pyšný, že už je moje žena. Kamarádka Gabča Francistyová už dala do světa nějaké svatební fotky, takže se můžete podívat zde. Během týdne přidám i další fotky z této povedené svatby.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

au au!!!