29.03.2009  |  Novinky

Super trip

Třídenní trip se mi vydařil a přivezl jsem si tři vítězství. V neděli jsem se dvakrát umístil v Pise, v pondělí jsem dvěma vítězstvími a druhým místem opanoval Treviso a ve středu jsem si vyhrál v Grossetu.

Pisa 22.3.

Den jsem zahájil třetím místem ve st.ch. se čtyřletým MEO, kde jsem nestačil na dva favority Luxury Baby s Romanem a Holly Spirit s Ragnem. Potom jsem seděl v sedle skvělého GALANDASE, v hlavním dostihu dne Gran Corsa Siepi di Pisa (Listed), kde jsem zaskakoval pro trenéra Contu za zraněného Fuhrmanna. Dostih se vyvíjel dobře, po nástupu favorita Asselin jsem se snažil moc neztratit, ale v závěru Galandas nebyl tak rychlý, a tak to stačilo jen na druhé místo. V posledním dostihu v Gr3 siepách pro čtyřleté koně jsem jezdil SHAKERMAKERA, s kterým jsem se držel asi až moc aktivně na druhé a první pozici a v závěru jsem se propadl na vzdálenou pátou pozici.

Treviso 23.3.

Začal jsem lehkým vítězstvím s MAJKOVEM ve steeplu na 3500m, s kterým jsem si v této konkurenci hodně věřil už před dostihem. V druhém dostihu jsem odjezdil YARNA v crossu na 3500m, kde to pekelně rozjel Rafi Romano se Sirem Pasquinim. Celý dostih jsem se držel trochu vzadu a Yarno měl problém s rychlým tempem, ale po vjezdu na poslední tři siepi jsem ho rozhýbal a do cíle jsme vletěli s náskokem 7 délek. Měl jsem velkou chuť na hat-trick, ale Jirka Kousek mi to v posledním dostihu nedovolil a po skvělé jeho jízdě a také výhodné váze (o pět kilo méně než já) jsem skončil s neoblíbeným SOLDINEM na druhém místě.

Grosseto 25.3.

V prvním dostihu jsem jezdil CARLITA TEVEZE ve steeplu, ale není to moc dobrý kůň a tak jsem od něho ani moc nečekal. Nakonec v dostihu si vedl velmi dobře, ale v posledním kole jsem se pokoušel útočit po bariéře a Carlitos moc zvítězit nechtěl, a tak jsme skončili na posledním čtvrtém místě. V siepách pro čtyřleté jsem jezdil FERDECAVALA, s kterým jsem vloni pěkně vyhrál v Římě a proto jsem si s ním hodně věřil. Romano nám sice celý dostih ujížděl s Achil Downsingem, ale v cílovce se mu zastavil a tak jsem mohl lehce kontrolovat své letošní 10. vítězství.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Tiumen