Novinky

08.04.2010  |  Novinky

A je to v prdeli.

Překážkový sport mi znovu ukázal svou stinnou stránku. V úterý vítězství v Trevisu a hned ve středu pád, kterým jsem si přivodil zlomeninu obratlů a dlouhou pauzu bez dostihů.

24.03.2010  |  Novinky

Náplast po Pise

Hned další den po Pise,tj.22.3., jsem si spravil chuť vítězstvím v Trevisu.

21.03.2010  |  Novinky

Prohraný souboj

Dnes jsme s trenérem Váňou vyrazili do Pisy. Jeli jsme s Budapestem do Gr-3 s velkými nadějemi na vítězství. 400m před cílem to vypadalo ještě nadějně, ale potom jsme po velkém souboji skončili až pátí.

13.03.2010  |  Novinky

Bahenní koncert

Ve středu v Grossetu jsem jezdil 2 koně P. Faverovi a i přes nepřízeň počasí a vodních podmínek na dráze jsem oba dostihy vyhrál.

06.03.2010  |  Novinky

Secondo, secondo, secondo, secondo

Dva dostihy v Grossetu a dva v Pise. Pokaždé to skončilo 2. místem. Což je sice dobrý, ale čtyři vítězství by těšila víc.

01.03.2010  |  Novinky

Standartně druhý

V pátek 26.2. jsem jezdil 2 koně od trenéra Váni v Grossetu.

22.02.2010  |  Novinky

Ou yes, yes, yes!!!!!!

A je to tady, konečně jsem si letos vyhrál. Poslední dostih zimního mítinku v Římě, který nesl název Premio Pardubice jsem si vyhrál o 8 délek.

15.02.2010  |  Novinky

Lutin je borec

V neděli byl v Římě největší vrchol zimní sezóny. Gran corsa siepi di Roma (Gr-1) a Grande st.ch. Roma (Gr-3). V siepách jsem se bohužel po škrtnutí Gerbetta nesvezl, ale v st.ch. cross-country jsem byl 2. se skvělým LUTINEM DES BORDESEM. (video)

12.02.2010  |  Novinky

Nic nového, nevyhrál jsem!!!

V neděli a v úterý jsem opět jezdil v Římě, ale bohužel ani pro Favera, ani pro Váňu jsem opět nevyhrál. Takže čekání na letošní vítězství pokračuje.

03.02.2010  |  Novinky

Vítězný únor se nekoná

Zatím stále čekám na vítězství v tomto roce. Už 18 startů se nemůžu trefit a musím říct, že už mě to docela štve.

1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz