24.11.2008  |  Novinky

Stávka skončila

Itálie se znovu rozjela a tak jsem hned jezdil pro trenéra Favera na závodištích v Grossetu a v Římě.

Ve středu 19. listopadu jsem jezdil třikrát v Grossetu.

Začal jsem 4. místem s LIZARD KINGEM, potom jsem měl těžký pád se SOLDINEM, po kterém museli komisaři zrušit dostih v jeho průběhu, protože Soldinovi se nechtělo vstávat, já jsem si poranil krční páteř, ale dalo se s tím jezdit dál. Den jsem ukončil 7. místem s koněm CARLITOS TEVEZ, kde jsem po předešlém pádu zrovna nepředvedl moc dobrý výkon.

V pátek 21. listopadu se rozběhly zimní dostihy v mém oblíbeném Římu.

Hned v prvních dvou dostizích jsem bojoval o vítězství, ale pokaždé mě porazil R. Romano. Nejdříve jsem byl druhý s FERDECAVALEM a potom s koněm JOYBEE. V třetím dostihu jsem jezdil jednoho z outsiderů PENALTY´SE a po solidním výkonu skončil na 4. místě.

Vítězství jsem sice nezažil, ale výborné Prosseco u Colossea jsem si vychutnal. Už se těším na další meeting.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Bejrut