25.05.2009  |  Novinky

Slušný návrat

V sobotu jsem se vrátil do sedla několika umístěními. Posadil jsem se také do sedla Paracchiniho, ale takticky jsem si prohrál možné vítězství.

Začal jsem třetím místem s MAJOR GENERALEM, který podal sympatický výkon. Potom jsem zadržel PERDONA, který dnes bohužel neměl chuť závodit. V crossu jsme svedli strhující souboj s Jirkou Kouskem v cílové rovině a s LUTINEM DES BORDESEM jsme podlehli skvělému crossaři Fatal Macovi o půl délky. V hlavním dostihu dne, které neskutečně rozběhl Terebesz v sedle s Columbem, jsem si v posledním kole hlídal s PARACCHINIM pozici, ale v posledním oblouku jsem zaspal rozhodující nástup a podlehli jsme Galandasovi. V posledním dostihu jsem ještě skončil 4. v sedle Faverovo VENCYHO. Takže jsem bohužel prohrál tři souboje o vítězství, ale důležité je, že jsem se celkem dobře vrátil po zranění zpět do sedla.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie