28.09.2010  |  Novinky

Skvělé Gran Premio Merano

Perfektní 2.místo z Gran Premia Merana jsem si v neděli vybojoval s BUDAPESTEM.

Ačkoliv jsme startovali jako jedni z outsiderů s kurzem 40:1, tak se mi po velmi šťastném průběhu, kde popadalo na Talusu několik favoritů, podařilo BUDAPESTE přemluvit ke kvalitnímu výkonu a získali jsme 2.místo ve velmi ceněném dostihu, když nás porazil jen nadpozemský kůň jménem Rigoreux (Fr).

V Meranu jsem začal zadržením FLASHING NUMBERS, kterého jsem musel zastavit kvůli zdravotní indispozici. Potom jsem byl poslední pátý s ORO D'ETRURIEM v Gr.3 pro 3 leté koně. Skvěle jsem si zazávodil s poctivým KIRASJEREM, když jsme získali 3.místo v siepách na 3300m. A den jsem ukončil 4.místem INDIAN REEFA v siepách PREMIO PARDUBICE, kde startovalo 17 koní a byl zde na druhém místě debutující AGE OF JAPE.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie