06.03.2010  |  Novinky

Secondo, secondo, secondo, secondo

Dva dostihy v Grossetu a dva v Pise. Pokaždé to skončilo 2. místem. Což je sice dobrý, ale čtyři vítězství by těšila víc.

Ve středu v Grossetu jsem jezdil dva dobré a mně moc dobře známé koně. Nejdřív jsem si v crossu moc věřil s PRISCILLIANEM (video), ale musel jsem splnit roli stájové dvojky a krýt záda Trempolinasovi v sedle s Romanem.

Potom jsem si šel vyhrát handicapové siepi se SIR BAHHAREM (video), s kterým jsem i přes nejvyšší nesenou hmotnost (73.5 kg) dostih odvodil a snažil jsem se ostatní slabší soupeře utahat. Všechno šlo hladce, jen ta poslední siepa mi bohužel nevyšla a Sir Bahhare mi vypadl z nasazeného tempa. Tuto chybu využil Dannecker se zkušeným francouzem Hondierem a na cílové čáře mě o hlavu porazil.

Ve čtvrtek v Pise jsem nejezdil žádné favority, ale tato dráha mi vyhovuje, tak jsem si docela věřil. Nejdříve jsem v siepách pro čtyřleté celý dostih sledoval v sedle CAPA MALFATANA (video) záda Leuci Lampse, s kterým jsem vyhrál v Římě, ale teď měl v sedle Romana. Na poslední siepu mi ale Capo skvěle zabral a šel jsem vstříc vítězství. Jenže v posledních metrech měl více sil svěřenec trenéra Contu GERHARD, který mě o dvě délky v sedle s Monjonem porazil.

Potom jsem nasedlal našeho PERDONA (video), který nastoupil proti rozběhaným soupeřům a v dostihu si vedl excelentně, když nestačil jen na suverénního GRANICA v sedle s Fuhrmannem.

Moje procento vítězství 2.94 je tragický, ale 11 druhých míst z 34 startu není zase tak špatné. No někdo musí být druhý :-)))))

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie