04.12.2009  |  Novinky

Řím začal umístěním i pádem

V neděli 29.11. se znovu rozeběhly dostihy v italském Římě. Dostal jsem tři šance od místních trenérů a třikrát jsem se umístil.

Začal jsem třetím místem v tříletých siepách v sedle FYING FRANKIEHO (video), kterého v Čechách trénoval Václav Luka a nyní stojí u trenéra Pugnottiho. Potom jsem odvodil handicapové siepi v sedle oblíbeného MAJKOVA (video), když mě v cílové rovině porazil lehce jdoucí Joybee s R. Romanem. A ve čtvrtém dostihu dne, st.ch. na 3450m jsem byl daleko 4. s NEVER AGAINEM (video).

Hned za dva dny v úterý 2.12. jsem jezdil 3 koně pro trenéra Favera. Všechny 3 dostihy byly siepi pro debutanty. V prvním z nich, určeném pro 3l klisny, jsem bojoval s GAME PLAYER o dobré umístění, ale na poslední překážce jsem chtěl po kobylce trochu moc a skok neustála (video). Potom jsem byl skvělým závěrem 2. se 4l GERBETTEM (video). V posledním překážkovém dostihu jsem jezdil koně, teda spíše "psa" MIES IN BERLIN a dostih jsem dokončil na vzdáleném 6.místě (video), ale opravdu jsem byl rád, že tento nepřítel běhu byl už v cíli.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Dragozza3