21.03.2010  |  Novinky

Prohraný souboj

Dnes jsme s trenérem Váňou vyrazili do Pisy. Jeli jsme s Budapestem do Gr-3 s velkými nadějemi na vítězství. 400m před cílem to vypadalo ještě nadějně, ale potom jsme po velkém souboji skončili až pátí.

Gran corsa siepi di Pisa na 4000m byly velmi pomalu rozjeté a já s BUDAPESTEM (video) jsem se držel blízko špice na druhé pozici, ale celý dostih mi hodně puloval, potom jsem se v závěru dostal do špice a Budapest znovu ukázal svůj složitý charakter a závěrečný souboj jsme prohráli. Od třetího místa jsem byl jen dvě hlavy. Škoda.

Dále jsem nastoupil s PRIORY BAYEM (video) do cross-country na 3800m do Premio Pardubice. Po dobrém průběhu dostihu jsem se v posledním oblouku začal přibližovat vedoucímu Penaltysovi, ale v cílové rovině už Priory neměl z čeho jít, a tak jsme skončili na 3.mistě.

Potom jsem ještě jezdil dvakrát pro trenéra Favera. Ve st.ch. na 3500m pro 4l koně jsem byl se SOPRAN LIGHTEM (video) druhý a stejné umístění jsem bral s CAPO MALFATANEM (video) v siepách na 3500m.

V Pise je skvělá dráha pro překážkové dostihy, škoda, že se zde konají na jaře jen 2 mitinky.

Další dvě rita mě čekají v úterý v Trevisu pro trenéra Favera.

 

 

 

 

 

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Decent fellow