19.10.2009  |  Novinky

Po Velké jedu dál

Slíbil jsem, že po Velké pardubické budu znovu aktualizovat novinky. A tak to také plním.

Hned dva dny po Velké jsem v úterý 13.10. dvakrát jezdil a také dvakrát vyhrál v Trevisu. Jezdil jsem nově pro trenéra De Bortoliho a hned jsem se skvěle uvedl. Vyhrál jsem prodejní siepi v sedle VIKAVISKISE (video) a prodejní st.ch. v sedle TIVEDA (video).

O víkendu jsem jezdil naše koně v Meranu. Bohužel žádné vítězství z toho nebylo, ale podařilo se mi několikrát se umístit. V prodejních siepách jsem byl daleko pátý s CANEYEM (video), potom jsem jezdil pro italského trenéra Demariu v crossu OLYMPIENA (video), kde jsem skončil třetí. Ve třetím dostihu dne jsem utrpěl velmi bolestivý pád po poslední překážce s italskou klisnou MISS GABRIELA (video), která zřejmě šlápla do díry a nečekaně hodila salto. Po pádu jsem byl velmi otřesen a krční páteř dostala zabrat, ale nevzdal jsem to a za hodinu jsem byl těsně druhý s PERDONEM (video) v Listed siepách. Den jsem ukončil předposledním místem s ANANASEM (video) v Gr-1 siepách pro tříleté koně, když bohužel Ananas zaběhl asi letošní nejhorší formu, zrovna v největším dostihu.

V neděli jsem zavítal do Velké Chuchle, kde jsem skončil třetí v trojkových proutkách Ceně Elektrizace železnic Praha s LATINOSEM (video), který ale z dostihu neodešel úplně zdravý a jeho dostihová kariéra tím skončila.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Sixteen 118.VP