22.02.2010  |  Novinky

Ou yes, yes, yes!!!!!!

A je to tady, konečně jsem si letos vyhrál. Poslední dostih zimního mítinku v Římě, který nesl název Premio Pardubice jsem si vyhrál o 8 délek.

Víkend jsem začal v pátek v Grossetu, kde jsem byl nejdříve 2. s PRISCILLIANEM (video) v crossu na 3500m a potom jsem byl o krátkou hlavu druhý s CANEYEM (video) v siepách na 3400m. Dostih se mi povedl, ale Rafi si to pohlídal a tak jsem ho do cílové roviny o obíhal z vnější strany a nestihl jsem to. Ostatní jezdci mi bohužel taky nepomohli, protože v předposlední zatáčce na předních koních neudrželi vnitřní stopu a Rafi tam vesele projel a v koncovce mu vydržely síly přesně na cílovou pásku.

Po dostizích jsem se vrátil zpátky do Říma a večer 19.2. zde proběhla oslava mých 29.narozenin. V sobotu jsem byl rád, že mám den volna a do neděle už jsem zase mohl vyrazit v plné síle.

Začal jsem dostihem Gr-3 Premio Neni da Zara v sedle CIMA PRINCE (video), ale ten bohužel nechal formu doma a skončil jsem 5. ze 6 startujících.

Pak jsem si sednul v PREMIO IPPODROMO PARDUBICE do sedla nádherného koně LEUCI LAMPS (video), který sice debutoval v siepách na 3400m, ale v jeho kariéře byli i umístění v Listed rovinách. Po startu mi LEUCI LAMPS vzal ruku a vezl mě vesele celým dostihem až do cíle. Po poslední siepě jsem si mohl zalehnout na krk a skvěle jsem si vychutnal cílovou rovinku, kde jsem mohl zamávat a naposledy letos pozdravit kamarády na tribuně vítězným gestem.

Úleva, i o rok starší to ještě umím. Moje sebevědomí už je zase na správném místě :-).

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Thanks Decent