24.06.2010  |  Novinky

Nový rozjezd sezóny

Po nucené zdravotní pauze jsem se vrátil do sedla a hned zvítězil v Pardubicích v sedle Sherenta. Můj návrat jsem si přál především kvůli Sixteen, s kterou jsem skončil na slušném 3. místě v 2. kvalifikaci na VP.

Můj návrat do sedla mě tak zaměstnal, že jsem ani neměl čas o tom napsat. Byl to skvělý pocit, který popisuji v tomto článku. Hned druhý den jsem ošklivě spadl v Meranu s Hipo Japem na skoku Oxer grande a celý další týden jsem si znovu bolestivě protrpěl. V dalších dostizích jsem zatím neoslnil nějakou výbornou formou, ale popravdě řečeno jsem to ani nečekal. Několik majitelů už ztratilo zájem o mé služby v sedle, takže můj návrat do sedla mě donutil znovu bojovat o svůj post ve špičce překážkových jezdců. Dnes už jsem na tom mnohem lépe a cítím, že má forma je už blízko. V Pardubicích pojedu v sobotu 8 koní a důležité je to, že už si moc věřím, že to zvládnu v plné parádě. Jezdím velmi dobré, ale i průměrné koně a budu se snažit s každým koněm vyjezdit ten nejlepší výsledek. Nejvíce si věřím s Ready for Life a Mastmanem, dále jezdím slušnou Sorbetiere, Sherenta a Maratha. A posadím se také do sedla nejdražšího koně ČR Ivana Poddubneho, který je velmi dobrý svou výkonností, ale jeho skokové schopnosti zatím zaostávají za očekáváním. Takže to bude především na mně, abych ho dobře provedl dostihem. Drže palce, Big Joe je zpátky a v plné síle. Zde je startovní listina na sobotní Pardubice.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Bejrut