12.02.2010  |  Novinky

Nic nového, nevyhrál jsem!!!

V neděli a v úterý jsem opět jezdil v Římě, ale bohužel ani pro Favera, ani pro Váňu jsem opět nevyhrál. Takže čekání na letošní vítězství pokračuje.

 

V neděli jsem byl vítězství velmi blízko, v sedle SIR BAHHARE (video) ve st.ch. na 3450m jsem zvolil vyčkávací taktiku, ale potom jsem ho poslal již do posledního oblouku k útoku a 200m před cílem mu na těžké půdě, při nesenné hmotnosti 72 kg došly síly, takže jsem znovu sledoval Romana zezadu a byl jsem nakonec rád, že jsem skončil druhý.

Potom jsem jezdil nadějného CAPE MALFATANA (video) v Gr2 siepách pro 4l koně, ale ten se bohužel na hluboké půdě utopil už v půlce dostihu a do cíle jsem docválal daleko poslední. Dostih po pěkném souboji vyhrál Paul Johnson v sedle LUCI A CAPANNELLE.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Thanks Decent