17.01.2010  |  Novinky

Nic moc

V sobotu 16. ledna jsem jezdil 2 koně z naší stáje od J.Váni. Moc slávy jsme ale nenadělali.

 

Nejdříve jsem jezdil NORINA (video) v siepách na 3200 m a po půlce dostihu jsme udělali salto po nepodařeném skoku. Z místa mě odvezla sanitka do ošetřovny na závodišti (nechtělo se mi totiž vůbec vstávat) a po vyšetření mě pustili znovu do sedla. Odnesl to můj zadek, na kterém mám pořádného koňara a moje nedávno zlomená lopatka se znovu ozvala, ale vypadá to, že je jen naražená.

Hned potom jsem jezdil PRINCE OF LEONE (video) a po celkem pěkném průběhu ve st.ch. na 3450m se Prince začal v posledním oblouku propadat z výhodné pozice a vydřeli jsme jen 5. místo.

Příště se objevím v sedle Faverovo koní již teď v úterý 19. ledna v Římě.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Taxis