27.11.2009  |  Novinky

Nepovedený výlet

Ve středu 25.11. jsme vyrazili s koňmi trenéra Váni do Grosseta. Bohužel jsme dostali na frak.

V prvním dostihu pro tříleté koně přes siepi se NORINO (video) po celkem dobrém průběhu dostihu propadl na poslední čtvrté místo a stále jsme u něj v očekávání, jestli v budoucnu něco předvede.

V druhém dostihu nastupoval LUTIN DES BORDES (video) do dostihu crossu na 4500m jako top favorit, ale bohužel nás porazil start-cíl jdoucí a o 9,5 kg méně nosící Manacerace v sedle s Colombem. Lutin podal moc dobrý výkon, ale už popáté v sezóně skončil na 2. místě.

V posledním překážkovém dostihu roku na závodišti v Grossetu nastupoval s dobrými vyhlídkami AMBER HILL (video). Po špatném průběhu dostihu, kdy neměl ani chvíli světlý moment, dokončil na špatném 7.místě.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie