22.05.2009  |  Novinky

Návrat do sedla

Zítra se v Meranu po měsíční pauze vracím znovu do sedla. Svůj návrat jsem plánoval až v červnu, ale zdravotní stav mi to umožňuje již nyní. Velkou motivací je pro mě jet koně Paracchini, s kterým jsem již dvakrát vyhrál dostih Gr-1.

V sobotu se posadím do sedla pěti koní a s trenérem Váňou bychom konečně chtěli v Meranu zvítězit. Těším se na souboj Paracchini x Royal Mougins, ale také do crossového dostihu s Lutinem des Bordesem, s kterým bych chtěl napravit minulé vybočení z Trevisa. Potom jezdím ještě šancového Perdona a Major Generala. Jednou mě posadí i trenér Favero na průměrného Vencyho. Tak držte palce, ať se mi návrat podaří.

Startovní listina

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Decent fellow