26.05.2008  |  Novinky

Náročný týden

Minulý týden byl z hlediska dostihových rit velmi náročný, jak na dráze, tak na cestách. Ve středu a ve čtvrtek (21., 22. května) jsem jezdil dva naše koně v BADEN-BADENU. Ve středu jsem vyhrál listed hyrdy Badener Roulette Preis s CHARLEYEM a ve čtvrtek jsem byl 2. s KÖNIGIN ARTE v Bad-Dürheimer Trophy.

V sobotu 24.5. mě čekal maraton devíti dostihů v Pardubicích, kde jsem pěkně vyhrál dvojkový cross s WELLDANCEREM. Absolvoval jsem také kvalifikaci na VP se SIXTEEN, ale dokončili jsme až pátí. Dále jsem se ještě několikrát umístil, 2. s BACCARATEM a 3. s BALERÍNOU.

V noci mě čekal přesun do Merana, kde jsem jezdil 4 dostihy. Vytěžil jsem z toho 2 vítězství a jedno druhé místo. Vyhrál jsem ve st.ch. pro Favera s EL MARUNATEM, pak jsem vyhrál cross-country na 4100m s BLACK DIAMONDEM. Ve st.ch. pro starší koně jsem byl 2. s PESSOOU a ještě jsem byl 5. v prodejních siepách s koněm EVIRANO.

Příští týden budu jezdit ve SLUŠOVICÍCH a v MERANU.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie