24.03.2010  |  Novinky

Náplast po Pise

Hned další den po Pise,tj.22.3., jsem si spravil chuť vítězstvím v Trevisu.

Nejdříve jsem nastoupil do handicapu přes siepi na 3000m do sedla NOBILA (video), s kterým jsem ovšem skončil nevýrazně 3. ze čtyř startujících. Zde se vítězně vrátil do sedla Jirka Kousek, který vyhrál pro svého nového zaměstnavatele.

Pak jsem jezdil ve st.ch. na 3500m novou francouzskou posilu stáje trenéra Favera TORNADO DE LA VEGU (video). Po startu mi koník dost puloval, a tak jsem se rozhodl, že to zkusím po francouzsku a nasadil jsem velmi rychlé tempo, kterým jsem ostatní soupeře zaskočil a pohodlně o 3 délky vyhrál.

Pokud vám nebude fungovat video na stránkách www.ippica.biz, tak se jen krátce zaregistrujte, vyplněním jména a mailové adresy a potom po vložení jména a hesla už to bude fungovat.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

zlomenina