13.05.2008  |  Novinky

Milánské grupy

V Milánu se v neděli běhaly grupové dostihy přes siepi. V Gran Corsa Siepi di Milano jsem jezdil Sherenta. V dostihu nastoupil kanón Royal Mougins jako absolutní favorit, ale chvilku jsme ho se Sherentem potrápili a do cílové roviny jsme bojovali hlava-hlava. Po posledním skoku se ukázalo, kdo je lepší a Royal nám lehce o tři délky utekl.

Sherento podal životní výkon a uhájili jsme v pohodě druhé místo.

Dále jsem jezdil pro trenéra Favera, nejdříve jsem vyhrál dostih pro tříleté koně s Lizard Kingem, který podal sympatický výkon a vyhrál stylem start - cíl. Trenér Favero mě ještě posadil do dostihu Gr2 pro čtyřleté koně přes siepi na koně Kora Kora a skoro se mi podařilo zvítězit. Po skvělém průběhu dostihu jsem jako první vyrazil na poslední siepu, ale těsně před cílem došly Kora Korovi síly a porazil nás skvělý Sharstar s Romanem. Kora Kora nebyl po dostih úplně v pořádku a kulhal, jinak jsem si jistý, že by nám vítězství neuteklo.

Byl to perfektní den a už se těším za týden na grupové steeply, kde budu jezdit dva favority - ve čtyřletých BELMONTA a ve Velké ceně Milána VERNARA.

V pondělí 12.5. jsem zavítal do Merana, kde jsem jezdil dva dostihy.

Nejdříve jsem vyhrál s Faverovo koněm ABBASHAN a potom jsem dokončil jako předposlední na našem PELIASOVI.

Výsledky a videa:

SHERENTO

KORA KORA

LIZARD KING

ABBASHAN

PELIAS

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

zlomenina