15.02.2010  |  Novinky

Lutin je borec

V neděli byl v Římě největší vrchol zimní sezóny. Gran corsa siepi di Roma (Gr-1) a Grande st.ch. Roma (Gr-3). V siepách jsem se bohužel po škrtnutí Gerbetta nesvezl, ale v st.ch. cross-country jsem byl 2. se skvělým LUTINEM DES BORDESEM. (video)

Zvolil jsem na přání majitele Fredyho Ganga tempový průběh dostihu a s Lutinem jsem na nic nečekal a ve st.ch.c.c. dlouhé 4750m jsem se snažil ostatní soupeře unavit Lutinovo strojovým tempem a skvělými skoky. Až na jednoho se to podařilo. Bohužel při náběhu do cílové roviny se kolem nás prohnal favorit dostihu St.Petersbourgh s Paulem Johnsonem a v cíli nám nadělil 10 délek. Lutin ovšem podal skvělý výkon a byl to můj nejlepší výkon v této sezóně.

V prvním dostihu jsem jezdil ještě falešného MIES IN BERLIN (video), kterého jsem celý dostih podporoval u špice dostihu, ale v oblouku u paddocku nás vyvezl Jane´s Cool s Colombem, propadl jsem se na poslední místo a v cíli jsem byl daleko 3.

Bohužel při mé letošní smůle jsem se pro zranění Gerbetta nemohl zúčastnit hlavního dostihu Gr-1 Gran corsa siepi di Roma, kterou lehce vyhrál již po deváté v řadě zvítězivší FRAMMASSONE s Dirkem Fuhrmannem.(video)

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Tiumen