05.02.2008  |  Novinky

Lídr šampionátu

V neděli se mi v Římě zadařilo, i když to mohlo být ještě lepší. Po prvním měsíci v tomto roce jsem v čele italského šampionátu o jedno vítězství před loňským šampionem Rafaelem Romanem.

Deštivý den jsem začal výborně, odvodil jsem si dostih s BRUCIAPELEM a o půl délky jsem porazil oba favority. Potom jsem byl těsně třetí s ALTROVE a v hlavním dostihu dne Velké ceně Říma jsem skončil v sedle KANDINSKIYHO na 2. místě. Byla průtrž mračen a Kandinskiy ztratil na začátku dostihu podkovu, takže nám to potom dost klouzalo a přišly nějaké chyby na skocích, na zdi spadnul Jirka Kousek z favoritky Terry Romany a spadnul mi přímo pod nohy, trochu jsem ztratil a v oblouku, když jsem se snažil podjet Fuhrmana, tak mě zavřel, takže do roviny jsem točil na nevýhodné 4. pozici. Ještě jsem Kandinskiyho rozhýbal, ale stačilo to jen na 2.místo.

Výsledky a videa:

Bruciapelo

Altrove

Kandinskiy

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Decent fellow