03.06.2008  |  Novinky

Kritické Merano

O tomto víkendu jsem se zúčastnil dvou dostihových dnů. V sobotu jsem navštívil po 4 letech Slušovice a v neděli jsem zavítal tradičně do Merana.

Ve Slušovicích jsem jezdil dva dostihy. Ve st.ch. na 4100m jsem byl 4. s TROUBADOUREM a ve st.ch. pro 4 leté koně jsem zvítězil s klisnou DARIKOU pro trenéra Honzu Blechu. Během dne jsem se zúčastnil jedné westernové show, kde jsem se svezl na koni plemene Quatr Horse. V dostihu, kde startovali jezdci, kteří zvítězili ve Velké pardubické, zvítězil Josef Váňa, druhý byl Fr. Zobal, třetí jsem byl já (musel jsem ty "staříky" nechat) a čtvrý byl pan Knápek. Ceny nám předávala Miss Formule 1 (moc pěkná kůže), kterou vítězný Váňa svezl v sedle svého koně a myslím, že na to holka dlouho nezapomene :-). Fotky najdete na www.fotokisza.com v sekci dostihy 2008.

V neděli jsem jezdil v Meranu a byl to příšerný den. Nejdříve jsem spadl s KSIAZE JAPE v tříletých siepách, potom jsem byl 3. se SFIZIOSO MIXEM, následovalo zadržení MACABREHO a ukončil jsem to špatným 6. místem s PELIASEM.

O víkendu budu znovu v ČR a v Itálii. V sobotu 7.6. jezdím v Mostě dvoje překážky a jednu rovinu. V neděli 8.6. jezdím v Meranu 4 překážkové dostihy. Věřím, že tento víkend dopadne lépe, než ten předešlý.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Sixteen