10.06.2010  |  Novinky

Konec vylehávání, je tu COMEBACK!!!

A je to konečně tady. V sobotu 12.6. se vracím v Pardubicích do sedla. Jezdím Sixteen a Sherenta.

Dlouhé čekání je u konce a zase se můžu po zranění posadit do sedla. V sobotu to bude přesně 10 týdnů od operace obratlů. Už dva týdny jezdím v tréninku a doháním ztracenou kondici. Fuj, docela fuška. Ale cítím se dobře a nejedu se do Pardubic jen projet. Chci vyhrát, tak držte palce... Nejdříve se postavím na start ve dvojkové klasice se Sherentem, který by se měl profouknout před startem ve Zlatém poháru a potom usednu do sedla Sixteen, kterou bych si nemohl nechat ujít. V kvalifikaci jsou silní soupeři, ale já i Sixteen jsme připraveni, takže budou mít soupeři co dělat :-)). Tady si můžete přečíst článek, který jsem udělal pro pardubický web.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

zlomenina