24.12.2009  |  Novinky

Konec sezóny druhým místem

Dne 22.12. jsem letos naposledy jezdil dostihy. Bylo to opět v Římě a skončil jsem zde na 3. a 2. místě s koňmi trenéra Favera. Letos jsem byl věčně druhý, jak v šampionátu v ČR, také v ITA, no a v cíli Velké pardubické jsem byl druhý také.

V Římě tentokrát hodně pršelo a dráha byla celá pod vodou. V prvním dostihu jsem jezdil PRISCILLIANA (video) v siepách na 3400m. V průběhu dostihu měl ošklivý pád Sikkim s Jardou Myškou a měl jsem co dělat, abych nespadl přes něj. Myšák to odnesl zlomeným nosem a já byl naštěstí alespoň třetí.

V dalším dostihu jsem jezdil jednoho z outsiderů CIMA ON FLY (video), do dostihu jsem byl velmi motivovaný, protože jsem si řekl, že ten poslední start vyhraju. V průběhu dostihu a hlavně v cílové rovině jsem dělal všechno co umím, ale na koně s Fuhrmannem v sedle to nestačilo a doběhl jsem druhý. Prostě letos mám druhé místo určené, takže jsem se s tím už smířil.

Příští start plánuji 5.ledna v Římě.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Luthien rulez