20.01.2008  |  Novinky

Knock out!

Po skvělém začátku ledna jsem si také vybral nešťastný den. S Piedmontem jsem nastupoval v roli velkého favorita

a po matném výkonu jsem skončil až na 3. místě. Ovšem to mě ještě čekalo něco mnohem horšího. V pátém dostihu odpoledne jsem se posadil do sedla Priory Baye a po slušně se vyvíjejícím průběhu dostihu jsme hodili totální salto na posledním steeple skoku. Po pádu trvalo Priorymu několik minut, než jsem ho vyprostil ze živého plotu a bariéry, která na něm ležela. Naštěstí to nebylo tak vážné, ale Priory se musel podrobit veterinárnímu zákroku. Já jsem celý, ale zatraceně bolavý. Štěstí nám nepřálo, ale já věřím, že tento kůň se ještě ukáže. No nic - jede se dál.

Výsledky a krátká videa najdete zde.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie