05.07.2010  |  Novinky

Jumping problem

Víkend se moc nepovedl. Jen jedno druhé místo si vezu z Varšavy, kde jsem jezdil poprvé.

V sobotu jsem jezdil ve Slušovicích. Hned v úvodním st.ch. mě vyvezl prázdný kůň v zatáčce a favorizovaného Sabreta jsem musel zadržet. Potom jsem se ještě neumístil s Myanmar a zadržel jsem Shersona. 

V neděli jsem poprvé zavítal do polské Varšavy a jezdil 2 koně. První z nich polobratr Czeszymira se zranil v průběhu dostihu kvůli jeho stylu překonávání překážek a zadržel jsem ho. Den jsem uzavřel druhým místem s debutujícím Azkabanem. Tento víkend jsem vyhrát ani nemohl, protože jsem většinou seděl v sedlech nezaskákaných koní, takže jsem nakonec rád alespoň za druhé místo z Polska. Zítra si snad zpravím chuť v Lysé nad Labem, kde bych mohl zabodovat v p.p. s Indian Reefem od trenéra Váni.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Decent fellow - Merano