07.04.2008  |  Novinky

Italský víkend s vítězstvím

O víkendu 5. a 6. dubna jsem absolvoval dostihy v Itálii. V sobotu jsem jezdil 3 koně pro trenéra Favera v Milánu a v neděli jsem jezdil naše dva koně v Trevisu.

V Milánu jsem v prvním dostihu jezdil ve st.ch. nového koně z Francie Kadissou, který sice vyhrál v Cagnes sur-mer, ale potom také dvakrát neodstartoval. Na startu jsem měl problémy, ale podařilo se mi odskočit a dokonce to chvilku vypadalo na vítězství, ale v rovině mě převálcoval Monsun Air s Tomasem Boyerem a skončil jsem na druhém místě. V tomto dostihu se vážně zranil kůň PLINSKY a musel být utracen. Jednou jsem měl tu čest s ním zvítězit v Gr3 dostihu a byl to perfektní kůň. Čest jeho památce.

V druhém dostihu jsem jezdil v siepách klisnu Kementari, která předvedla slabý výkon a skončili jsme osmí.

Potom jsem odjezdil Jade Hilla ve čtyřletých siepách, kde nás převálcoval Majkov s Romanem a já jsem prohrál boj o druhé místo po chybě v posledním oblouku s žokejem Fuhrmannem, který mě podjel a o délku porazil.

V neděli jsem jezdil v Trevisu v siepách debutanta Perdona od trenéra Váňi. Ovšem dostih se nám moc nepovedl a v cíli jsem byl čtvrtý.

Naštěstí jsem se objevil v sedle skvělého Juventuse, který mi vše vynahradil a zvítězil jsem s ním v hlavním dostihu dne, ve steeplechase cross-country na 4750m. Tady jsem to zase oplatil žokeji Fuhrmannovi a po poslední proutce jsem ho drtivým finišem porazil.

Výsledky a videa:

Kadissou

Kementari

Jade Hill

Perdono

Juventus

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Thanks Decent