23.09.2008  |  Novinky

HATTRICK

V neděli jsem si zajel do Merana pro Hattrick. Odjezdil jsem tři koně a všechny tři vítězně.

Začalo to vítězstvím s PRIORY BAYEM ve st.ch., potom jsem těsně uhájil první pozici s PERDONEM a úspěšný den jsem završil zadrženým vítězstvím v siepách GR-3 pro italské tříleté koně s Faverovo MONTIZZEM.

V ČR jsem jezdil v sobotu v Lysé také tři koně, ale bohužel se mi nepodařilo vyhrát, a tak ztrácím v boji o šampionát stále tři vítězství na Dušana Andrése. V Lysé jsem se třikrát umístil, a to s GRILIASEM a DEBINEM na druhém místě a s OLIVIEREM na místě pátém.

Příští týden jezdím v pátek v Meranu velkou cross country na 6000m BLACK DIAMONDA, v sobotu dva koně v Mostu a v neděli mě čeká GRAN PREMIO MERANO s VERNAREM.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Umění - Sixteen