18.10.2010  |  Novinky

Gruppo uno

Týden po Velké pardubické se těžko hledá motivace k dalším úspěchům, ale já ji našel. V Meranu jsem zvítězil dostih Gr-1 s CHIC ANTI CHOCEM pro trenéra Favera.

Největší dostih roku v Itálii pro 3 leté koně jsem absolvoval v roli asi třetího favorita a v cílové rovině jsem lehce porazil stájového kolegu, zatím neporazitelného v pěti startech TULLIA OSTILLIA s Romanem v sedle. Prostě v posledních metrech jsem si ho opravdu vychutnal jen lehkým vyjetím bez biče a mohl jsem si dovolit i vítězné gesto. (Video)

V Meranu jsem jezdil ještě 4 dostihy a dokázal jsem se dvakrát umístit na 3.místě s BLACK DIAMONDEM a MORE SOLITEM.

V neděli jsem jezdil dvakrát v Trevisu a byl jsem druhý s ILIONEM, když jsem nešťastně vybočil předposlední skok  a ve st.ch. jsem byl 3. s KARAGEM SUMMIT.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

šrouby