19.02.2008  |  Novinky

Gruppa 1 bez úspěchu

V neděli 17. února jsem jezdil Sherenta v dostihu gruppa 1 - Gran corsa di siepi di Roma, po velmi slušném průběhu dostihu, mi Sherento v cílové rovině doslova zhasl a dokončili jsme na posledním 6. místě.

Již cestou do Říma nás provázela smůla, když se nám u Mnichova porouchalo auto a čekali jsme, až nám z domova pan Váňa přiveze jiné. Koně absolovovali 25 hodin cesty, takže se to druhý den určitě projevilo na jejich výkonu. I tak ale Sherento ukázal, že patří do úzké italské špičky, protože do roviny točil na nadějném 2.místě a celý dostih držel krok s Francouzi, kteří ovšem popadali.

Jezdil jsem ještě 2 koně pro trenéra Favera a dokázal jsem zvítězit o hlavu s klisnou FALANGE po urputném boji s Dirkem Fuhrmannem. V dostihu pro 4leté a starší debutanty jsem skončil na 3. místě v sedle Bill Viola.

Výsledky a videa:

FALANGE

BILL VIOLA

SHERENTO

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Sixteen 118.VP