02.12.2008  |  Novinky

Fuhrmann řádil

V neděli jsem jezdil 4 koně pro Favera v Římě. Den to byl úspěšný, ale vyhrát se mi nepodařilo.

 

Nejdříve jsem absolvoval dost špatně dostih se SARABANDOU HEAT a skončil jsem 3. z pěti. Potom jsem si dobře zajezdil na JOYBEEM, který se ovšem rozhodl, že posledních sto metrů dostihu je pro něho zbytečných a na cílové čáře mě neuvěřitelně odsunul z druhé pozice Nobil s Faltejskem. Potom jsem se skvěle svezl na PENALTY´SOVI, kde mě porazil jen excelentní KANDINSKIY. A v posledním překážkovém dostihu jsem se snažil celou cílovou rovinu alespoň ohrozit Fuhrmanna, ale bohužel jsem neměl šanci a tak jsem mu nechal užít si Hattrick, když jsem za ním s LIGABUE skončil druhý.

Krátké sestřihy dostihů jsou zde. (jsou to první čtyři dostihy)

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Bejrut