17.03.2008  |  Novinky

Francie

V neděli 16. března jsem letos poprvé vycestoval do Francie. Dostal jsem důvěru od trenéra Koplíka, který mě angažoval do sedla dvou koní na závodiště v Nancy.

S klisnou Calistegií jsem v dostihu přes proutky držel polovinu dostihu druhou pozici, potom ale klisně došly síly a v poslední třetině dostihu jsem ji zadržel (na velmi hluboké půdě se utopila). Potom jsem osedlal My Star Loru, s kterým jsem zvolil trochu jinou taktiku a ve steeplechase jsem se dlouho držel vzadu. Ke konci dostihu jsem zkusil nastoupit, ale Lora to nevydržel až do cíle a docválal na 4.místě.

Video z těchto dostihů přidám později.

Výsledky: Calistegia

My Star Lora

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie