08.07.2008  |  Novinky

Festival se vydařil

Dostihy ve Varech pro mě dopadly velmi dobře. V sobotu 5.7. jsem lehce zvítězil s BALERÍNOU a v neděli 6.7. jsem byl druhý s AMBER HILLEM, když nás porazil jen výborný CHARCARI.

Celý festivalový víkend se mi moc líbil a v sobotu večer se sešlo mnoho dostihových účastníků i přiznivců v irské diskotéce v Karlových Varech, kde jsme si skvěle zařádili na dobrou muziku. Je jen velká škoda, že při dostihových dnech bylo tak málo diváků. Myslím, že festivalové dostihy ve Varech by si zasloužily několika tisícovou návštěvu. Doufám, že příště tam uvidím víc fanoušků, protože, kdo tam letos nebyl, přišel o hodně.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

Tiumen