09.09.2008  |  Novinky

Dostihový týden

Minulý týden byl pro mne opravdu dostihový. Od středy jsem cestoval mezi ČR, Německem a Itálií.

Ve středu 3.9. jsem neuspěl v Baden-Badenském st.ch. s koněm MACABRE. V pátek 5.9. jsem skončil druhý s PIEDMONTEM v Listed proutkách v Baden-Badenu. V sobotu 6.9. jsem se přemístil do Koles, kde jsem absolvoval 5 startů, ale bohužel jsem nedokázal zvítězit a nejlepší umístění jsem si připsal s tříletým SCORPIEM, s kterým jsem byl druhý o půl délky.

V neděli 7.9. jsem jezdil 4 koně v Meranu a hned v tom prvním se mi podařilo zvítězit s italským ALPHA PRIMEM.

Potom jsem byl druhý s CHARLEYEM. V hlavním dostihu dne, ve st.ch. Gr-3, který jsem celý odvodil a nakonec jsem skončil 3. s LUTINEM DES BORDES. V posledním dostihu jsem skončil s Faverovo KRAUSEM na pátém místě.

 

 

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie