25.06.2010  |  Novinky

Derby

Vrcholem víkendu je samozřejmě České derby. V neděli jezdím v Meranu, tak jsem se s vámi chtěl podělit o můj tip.

Třemi favority jsou pro mne Bribon, Talgado a Taro. Vzhledem k jezdeckému obsazení favorizuji Bribona s Tarem. Talgada, který má mého velmi oblíbeného otce Lomitase odsouvám na třetí místo. Černým koněm dostihu je pro mě Omnibus, kterému úspěch přeji, protože ho trénuje můj táta a tabuli by měli atakovat nejtřídovější kůň v poli Miracle Match a Ulan, který byl v minulém startu jezdecky velmi chytře pošetřen ve Velké červnové ceně. Největším otazníkem dostihu je Irish Heroes, kterého absolutně neumím zařadit, protožed neumím přepočítat jeho "šestkovou" francouzskou třídu, která by doufám na naše jedničkové koně neměla stačit, ale když vyhrál v Saint Cloud a umístil se v Longchamp, tak je třeba s nim počítat. Snad bude dobře fungovat mé internetové připojení v Itálii a dostih budu sledovat z přímého přenosu v meránské vážnici.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

zlomenina