17.01.2008  |  Novinky

Další DOUBLE

V úterý 15. ledna jsem se opět posadil do sedel 2 koní od trenéra Favera. Tentokrát jsem dostal důvěru do sedla

Mr. Romea, s kterým jsem už vyhrál v loňském roce, a v dalším dostihu jsem nasedlal Clarabeatrice. Mr. Romeo mě perfektně svezl a s přehledem vyhrál. Klisna Clarabeatrice se mi před dostihem moc nelíbila, v průběhu si nepočínala nijak zvlášť dobře, ale posledních 1000 metrů se odehrálo v naší režii. Všechny soupeře jsme rozdrtili o 15 délek. Další dostih jsem jezdil na Římském městském okruhu, když jsem musel stihnout zpáteční let do Prahy. Dostih se běhal v 16:00 a letadlo odlétalo v 17:55. Cesta ze závodiště trvá minimálně půl hodiny, takže jsem pořádně provětral půjčený Fiat Panda. Tento den mi bylo přáno, a tak jsem ten let nakonec stihnul :-).

Výsledky a krátká videa najdete zde.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie