06.04.2009  |  Novinky

Další double pro Favera

V týdnu jsem byl dva dny v Itálii. Ve středu jsme s trenérem Váňou zkusili štěstí v Grossetu a ve čtvrtek jsem jezdil pro Favera v Trevisu.

V Grossetu jsem měl tři velké šance na vítězství, ale ani jednu jsem bohužel nevyužil a nejlépe jsem skončil druhý v prvních tříletých siepách v tomto roce.

Mister Music - po velmi klidném začátku dostihu jsem se po kilometru několikrát pokoušel o lepší pozici, ale bohužel M.Music neměl dostatek energie, abych ho protlačil vnitřní stoupou, a tak jsem celý dostih oběhl na pátém místě, bez nějakého progresu.

Racconigi - první letošní dostih pro tříleté koně začal dost problematicky, protože hned na začátku dostihu spadli dva jezdci a prázdní koně nám dělali problémy. V závěrečném kole to byl stájový souboj Faverovců. Bohužel jsem zvolil špatnou stopu a nechal jsem se několikrát vyvézt Jirkou Kouskem a po velké chybě na předposledním skoku jsem už jen kontroloval druhé místo.

Priory Bay - Priory měl rozběhané konkurenty, takže byl v dost těžké pozici. V dostihu jsem na nic nečekal a hlídal jsem si druhou pozici. Kolo před cílem jsem šel na špici a nechal Prioryho galupovat ve vysokém tempu, kterému ovšem v cílovce podlehl a dokončili jsme na čtvrtém místě.

Ve čtvrtek jsem jezdil pro Favera v Trevisu a začal jsem hned vítězně.

Ve třetím dostihu dne jsem vyhrál start-cíl s KRAUSEM. V 5. dostihu jsem jezdil mého neoblíbeného SOLDINA, který mě tentokrát na měkkém podkladu mile překvapil a zvítězili jsme o zadržených 17 délek. I když na předposledním skoku mě podrželi všichni svatí.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie