15.11.2009  |  Novinky

Cíl je splněn

Cíl mojí cesty do Cheltenhamu byl splněn. Přál jsem si dostih ukončit až na konci cílového kopce a to se mi podařilo. S Marathem jsem dokončil Glenfarclas cross country chase na devátém místě.

V dostihu jsme si vedli statečně. Až do posledních 1500m jsme se drželi pole a Marath se ukázal jako perfektní skokan. V poslední fázi dostihu už nás utahaly místní těžké podmínky (jako půda, strojové tempo a kvalitní soupeři), a tak jsme vybojovali alespoň 9. místo. Zde je video a všechno ostatní o tomto jiném světě. Zadejt OPEN MEETING a najdete zde dostihy podle časů a názvů.

V Anglii jsem zažil spoustu dobrodružství, když jsem si poprvé vyzkoušel řízení na pravé straně a jízdu po levé straně. Na dálnici z Londýna do Cheltenhamu mě většinou potkal "strong wind", takže jsem poznal, jak "skvěle" si tu Angláni jezdí. No není co závidět, chvilkami jsem si myslel, že už přichází konec světa, protože jejich "heavy rain" je, jako když na vás lejou kýble s vodou. Co se ale týče dostihů a závodiště, tak máme u nás ještě co dělat, abychom se jim alespoň přiblížili. Díky angažmá od Pavla Kinského jsem zažil skvělý dostihový zážitek. Díky Pavle!!!

Hned v sobotu ráno jsem měl budíček ve 4 hodiny, abych stihl letadlo do italské Pisy, kde jsem dvakrát jezdil a dvakrát jsem skončil na 4. místě. Pro trenéra Váňu jsem jezdil Prince of Leone v tříletých siepách (video) a Priory Baye v nabité st.ch. (video).

 

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

zlomenina