20.11.2008  |  Novinky

Cheltenham je jiná liga

Anglická mise moc nevyšla. V Cheltenhamu jsme vyhořeli. Charley ani Juventus se nedostali do cíle.

Charley se držel dlouho v dobré pozici, ale asi 1200m před cílem přestával stíhat tempo a na poslední překážce jsem ztrácel asi 150 metrů na vítězné koně, tak jsem ho zadržel.

Juventus byl celý dostih ve středu pole a v posledním kole, asi 2000m před cílem přestával akceptovat tempo a propadl se na poslední pozici. Poté jsem z něho spadl na těžké Aintree fence.

Cheltenhamské závodiště je absolutně perfektní, zažil jsem tu skvělou diváckou atmosféru a profesionální pořádání dostihů. Zázemí pro jezdce a pro koně je tu na té nejvyšší úrovni. To, jak se tady starají pořadatelé o dráhu je přímo ukázkové. Po každém překonání jejich překážky "fence", přijde několik pracovníků a okamžitě skok upraví a zašlapají díry na odskoku i doskoku.

Je to pro mě velká zkušenost, ale vyhrát tady je s našimi koňmi nesmírně těžké. Sice bych si to přál, ale myslím, že se to jen těžko někdy podaří.

Tady se můžete podívat na pořad Turf, kde uvidíte, jak to všechno probíhalo.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

love :-)