30.10.2008  |  Novinky

Campione, campione, campione heja hej

Jsem šampion překážkových jezdců. Už v prvním dostihu jsem o půl délky uhájil vítězství s DARSSIEM a posunul jsem se do čela šampionátu.

Potom už jsem mohl jezdit v klidu a tento den jsem vyvrcholil vítězstvím s DEL SOLEM v hlavním dostihu dne. Jezdil jsem ještě pět dalších koní a pokaždé jsem se umístil na dotovaném místě.

V tomto roce jsem na českých drahách odjezdil 176 dostihů a v 21 jsem zvítězil. O dvě vítězství jsem předběhnul zraněného Dušana Andrése.

Ve stávkující Itálii jsem zatím na 3. místě za Romanem a Fuhrmannem a na kontě mám 29 vítězství.

Celkem jsem letos vyhrál 51 překážek a 1 rovinu s Certusem.

Tato sezóna je pro mě absolutně nejúspěšnější v kariéře, především celkovým počtem vítězství, Velkou pardubickou a Gr1 siepách v Itálii.

Novinky ze sedla

28.05.2012

Stal jsem se sponzorem nové soutěže na internetu, která se jmenuje DOSTIHOVÉ TIPY. Můžete zde každý týden tipovat vítěze dostihů a vyhrát zajímavé ceny. Všechny potřebné informace a možnost zúčastnění se soutěže najdedete na stránkách www.dostihovetipy.cz

více
16.11.2010

Moje aktuální dosithové dění můžete nyní sledovat na skvěle propracovaných internetových stránkách http://josefbartos.blogspot.com/ , které neustále aktualizuje můj kamarád Matjes z Magdeburgu.

více

Náhodná fotogalerie

šrouby ze strany